aktif kurye Aktif Kurye telefon, Aktif  Kurye iletişim, Aktif  Kurye takip

Aktif Kurye İletişim Bilgileri

Aktif Kurye Adres: PERPA TİCARET MERKEZİ ELEKTROKENT A – BLOK KAT: 13 NO: 1969 34384 OKMEYDANI
ŞİŞLİ / İSTANBUL

Aktif Kurye Telefon: 0850 333 0 327

Aktif Kurye E-posta : aktif@aktif.com

Aktif Kurye İnternet sitesi : www.aktif.com

AKTİF KURYE SAYFASINA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN..!

Aktif Kurye Hakkında

Aktif Kurye 1993 yılında Türkiye’nin ilk özel toplu dağıtım firması olarak kurulmuştur. Ulaştırma Bakanlığı’ndan P2 ve Dekra’dan ISO-9001-2008 sertifikasına sahip olan Aktif İleti, Tüm Türkiye’de özel eğitimli ve yüksek teknolojik donanımlı Aktif Saha Elemanları (ASEL) ile hizmet vermektedir. Türkiye’de ve 2007’den beri Kıbrıs, Romanya, Rusya ve Ukrayna’da da aynı altyapıyla hizmet vermektedir.

Aktif Kurye dağıtım ağında, mobil internet, uydu ve 3G ile DigiPen gibi yüksek teknolojili ürünleri, fiziki taşımalar için doğaya saygılı elektrikli mopedler ve dizel araçları ile yapmaktadır.

3G yapısı üzerinde çalışan akıllı telefonlar ile gönderiler, müşterilerimizden alındığı noktadan itibaren alıcısına teslim edildiği noktaya kadar elektronik ortamda izlenebiliyor ve “web services” üzerinden takip edilebiliyor,

Alıcılarına teslim edilemeyen iletilerin, alıcının talep ettiği gün ve saatte eline ulaşmasını ve iade oranlarının minimum düzeye indirgenmesini, İletilemeyen gönderilere randevulu teslimat sistemi ile ekstra müşteri memmuniyeti sunmaktadır.

Aktif Kurye Hizmetleri

Digipen ile saha operasyonları

Digipen birçok patentli teknolojiyi barındıran uluslararası kullanımı yaygın bir akıllı kalem donanımıdır. Sahip olduğu bluetooth, gps, basınç eğim sensörleri, yüksek çözünürlüklü kamerası gibi birçok özelliği sayesinde farklı ihtiyaçlar için ​özel çözümleri sunabilmektedir. Digipen’ler saha operasyonumuzda akıllı mobil cihazlar (Android işletim sistemi) ile birlikte kullanılmaktadır. Digipen tamamen in-house geliştirdiğimiz özel yazılım setleri ile çalışmaktadır. Tüm saha operasyon görevlilerimiz her gün binlerce işlemi Digipen ve ​akıllı mobil cihazları ile sorunsuz gerçekleştirebilmektedirler.

İmzalı toplu iletim hizmetleri

Aktif İleti Toplu Dağıtım; Aktif İleti 1993 yılından bu yana müşterilerinin tek merkezden çıkan ve yüzbinlerce farklı adrese ulaşması gereken iletilerin teslim edilmesi ve raporlanması konusunda uzmanlaşmıştır. İletilerinizi adresinizden alarak operasyon merkezimizde tamamen otomatize şekilde ayrıştırıyor, gönderime hazırlıyor, anlaştığımız süreler içerisinde iletilerinizi teslim ediyoruz ve bu süreçlerin her anını gerçek zamanlı ve elektronik olarak raporluyoruz. Saha operasyonlarımızda kullandığımız akıllı mobil cihazlar ve geliştirdiğimiz özel yazılımlar sayesinde verilere coğrafi pozisyon eklemek, güvenli veri iletişim kanalları kullanmak, size ait veri tabanları ve uygulamaları ile entegre olmak, detaylı analiz ve raporlamalar yapabilmek gibi becerilere sahibiz. Türkiye’nin her metrekaresine ulaşan saha operasyonumuz hakkında daha detaylı bilgi almak için burayı tıklayın.

ATİK hızlı iletim hizmetleri

İletilerinizin hızını arttırmak içinsağladığımız ATİK ürünlerimiz ile %80′e varan zaman tasarrufları sağlamak, daha özel toplu iletim hizmeti kurgulamanız mümkün. Standart hizmetlerimizi ATİK çözümlerimiz ile size özel hale getirebiliyoruz.
Dağıtım süresimizi %80 oranında kısalttık. ATİK ile artık çok daha hızlıyız…