Aras-Kurye- iletisim

Aras Kurye Moto Kurye, Aras Kurye İletişim, Aras Kurye Telefonları

 Aras Holding Grubu Şirketlerinden olan Aras Kurye, 1993 yılında toplu dağıtım sektörününde faaliyete başlamıştır. müşteri memnuniyeti önceliği olan Aras Kurye, çalışma ilkeleri ve kaliteli hizmet anlayışı ile pek çok kurum ve kuruluşlara çözüm ortağı olarak tercih edilmiş kurye firması olmuştur.

İmzalı, İmzasız gibi hizmet modelleriyle hizmete başlamış, müşteri beklentilerine paralel olarak Kişiye Özel, Sözleşmeli, Kimlik Şartlı, Randevulu dağıtım gibi hizmet modelleriyle hizmet yelpazesini genişletmiştir. 2001 yılında İstanbul içi Motorlu Kurye birimini kurarak gün içi saatli teslimat hizmetini de vermeye başlamıştır. 2012 yılında bankalara ait Kredi Kartları ve Banka Kartları dağıtımına başlamış güvenli ve kaliteli hizmeti nedeniyle kısa sürede birçok bankanın çözüm ortağı olma başarısı göstermiştir.

Ulaştırma Bakanlığı’nın Türkiye geneli dağıtım yapma yetkisi veren P2 yetkili belgesi alan ilk firmalarından olan Aras Kurye verdiği kaliteli hizmetin sistemli hale getirildiğinin belgesi olarak İSO 9001 ve OHSAS 2008 belgelerini de almıştır.

Aras Kurye İletişim

ARAS Kurye Sayfasına Gitmek İçin Tıklayın..!

Aras Kurye Adres: Rüzgarlıbahçe Mahallesi Yıldız Sokak No:7 Kavacık – Beykoz / İSTANBUL

Aras Kurye Telefon: 0216 425 45 49

Aras Kurye Fax: 0216 537 74 99

Aras Kurye Mail: info@araskurye.com.tr

Aras Kurye Çağrı Hattı : 0212 210 18 53

Aras Kurye Fiyat Hesaplama

Aras Kurye fiyat hesaplama sayfasından online olarak kurye gönderinizin fiyatını hesaplayabilirsiniz.  Aras Kurye moto kurye hizmeti ile İstanbul’un her yerine hızlı kurye kargo ile gönderinizi alabilir yada gönderebilirsiniz. Aşağıdaki Aras Kurye fiyat hesaplama aracını kullanarak alınacak yer ve gönderilecek yeri seçerek online olarak fiyat hesaplaması yapabilirsiniz.

aras kurye fiyat hesaplama

ARAS KURYE HİZMETLERİ
Aras Motokurye Hizmeti

İmzalı Dağıtım

Teslim alanın adı, soyadı ve imzası kanıt alınarak yapılan dağıtım şeklidir. Aksi belirtilmedikçe Hane adreslerine yapılan teslimat; kişinin kendisine, adreste ikamet eden kişilere, apartman güvenlik görevlisine veya komşusuna ad, soyad ve imza karşılığı teslim edilir. Hane adreslerine yapılan teslimatlarda adreste kimsenin bulunamaması durumunda Haber Formu bırakılır. İş yeri adreslerine yapılan teslimatta ise; iş yerinde kişinin kendisi, sekreter, asistan, güvenlik görevlisi, muhaberat v.b. herhangi bir çalışanına adı, soyadı ve imzası karşılığı teslim edilir.
İmzasız Dağıtım
Hane adreslerine yapılan teslimatlarda genel olarak posta kutularına; iş adreslerinde ise güvenlik muhaberat v.b.kişilere yapılan teslimat şeklidir. Teslimat esnasında elektrik, su, doğalgaz numaraları v.b. kanıtlar alınır.
Kimlik Şartlı Dağıtım
Alıcıların kimlik ibrazı zorunludur, alıcıların kimlik numaraları alınarak imza karşılığı yapılan teslimat şeklidir.
Kişiye Özel Dağıtım
Yalnızca alıcı şahsın kendisine kimlik bilgisi alınarak imza karşılığı yapılan teslimat şeklidir. Bu hizmet modelinde üçüncü şahıslara teslimat yapılmaz.
Sözleşmeli Dağıtım
Teslimat esnasında alıcılara sözleşme v.b. formlar imzalatılarak talep edilen diğer evraklarla birlikte geri getirilip gönderici firmaya teslim edilir.
Adressiz Broşür Dağıtım
Broşür, tanıtım dosyası gibi reklam ve tanıtım malzemelerinin önceden belirlenen mahalle, cadde, sokak v.b. lokasyonlarda yapılan adressiz dağıtım şeklidir.