Avrasya Kurye İletişim Bilgileri ve Hizmetleri

Avrasya Kurye İletişim Bilgileri

Avrasya Motokurye Telefon:  0212 220 22 11 – 0212 222 86 02

Avrasya Kurye 7/24  GSM : 0507 179 65 66

Avrasya Kurye Fax: 0212 222 86 03

Avrasya Motokurye E-MAİL : info@avrasyakurye.com

Avrasya Motorlu Kurye Hakkında

Avrasya kurye 20 yıllık kurye sektöründeki tecrübeleri sonucunda İstanbullun yoğun trafiğinde hem ekonomik hem de hızlı kurye hizmeti vermek için kaliteli elemanları ile 7/24 hazır olarak hizmet sunmaktadır.

Normal kurye ve Express kurye hizmeti yanında VİP – Duble – Süper Express hizmeti de sunan Avrasya Kurye Motorlu kurye ve Arabalı kurye olarak hizmet sunmaktadır.

Avrasya kurye yıllardan beri gelen Bilgi, Birikim ve Tecrübe ile firmalarınıza İSTANBUL içerisinde en az 45 dakika en fazla ise 75 dakika da motorlu kurye hizmeti sağlamaktadır.

Avrasya Kurye fiyat Hesaplama

avrasya kurye fiyat 

Avrasya Motorlu Kurye Hizmetleri

MOTORLU KURYE

Avrasya motorlu kurye hizmetlerimiz ile sizin ve firmanızın İSTANBUL içerisinde acil gönderim ve evrak işlerinizi çok hızlı bir şekilde ve evraklarınıza hiç bir zarar gelmeden teslimatını gerçekleştiriyoruz. En önemlisi sürekli istanbulun bütün semtlerinde elemanlarımızı bulundurup sizlerden gelecek olan sipariş doğrultusunda onları sizin adresinize yönlendirerek teslimat işlemini

EXPRESS KURYE

Bu hizmetimiz ile sizlerin çok acil ihtiyaçlarınız çerçevesinde size en yakın bulunan express kurye’yi yönlendirerek sizden gönderim evraklarınızı alıp gideceği adrese hızlı şekilde gerçekleştiriyoruz. Express hizmetimizde fiyatlandırma farklı şekilde olmaktadır. Ayrıca ekspres kurye hizmetimiz ile 7/24 siparişlerinizi gönderebilirsiniz.

ARABALI KURYE

Arabalı kurye hizmetimiz siz değerli müşterilerimizin gereğinden büyük evrak ve paketlerin motorlu personellerimizin taşıyamayacağı ebattaki işleriniz için özel araç kurye servislerimizi yönlendirerek siparişlerin teslimatını daha seri ve daha güvenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Özellikle araçlı hizmet yada arabalı kurye fiyatları için firmamızı aradığınızda çok uygun fiyatlar sizlere sunuyoruz.