Arabalı Kurye

City Expres Motorlu Kurye iletişim ve kurye fiyat hesaplama

City Expres Motorlu Kurye, kargo ve kurye sektöründe 20 yıllık tecrübesiyle kaliteli ve zamanında teslim hizmeti ile gönderilerinizi güvenli ve hızlı şekilde adrese teslim etmektedir. Adresinizden alıp gideceği yere gün içerisinde çeşitli gönderi seçenekleri ile hem avantajlı hem de zamanında teslim garantisi ile kaliteli hizmet sunmaktadır.

Dinamik kadrosu ve güvenilir ekibi ile, normal kurye, express kurye, vip kurye ve gece kurye hizmetleri sunmaktadır. Online olarak kurye fiyatları da hesaplayabilir ve kurye çağırabilirsiniz.

City Expres Kurye Sayfasına Gitmek İçin Tıklayın

City Express Motorlu Kurye iletişim

City Expres Motorlu Kurye Adres: Talatpaşa Mah. Aydoğan Cad. No:9/A-B, Kağıthane, İstanbul.

City Expres Kurye Telefon: 444 6492

City Expres Kurye Mail: yonetim@cityexpreskurye.com


 

City Expres Motorlu Kurye Fiyat Hesaplama

City Expres Kurye Hesaplama aracını kullanarak online olarak fiyat alabilirsiniz. Kargonu alınacağı adres ve gideceği adres bilgilerini listeden seçerek ücret hesaplaması yapabilirsiniz.

C´ty expres kurye fiyat hesaplama 


 

City Expres Hizmetleri

Normal Kurye Hizmeti

Normal Kurye hizmeti ile gönderileriniz kurye ekibi tarafından ortalama olarak 30 dakika içerisinde sizden alınır ve göndermek istediğiniz adrese toplam 180 dakika içerisinde güvenli bir şekilde teslim edilir. İstanbul içerisinde aciliyeti olmayan gönderileriniz için normal kurye hizmeti sizin için uygun olacaktır.

Express Kurye Hizmeti

Express Kurye ile gönderileriniz ortalama olarak 30 dakika içerisinde sizden alınır ve göndermek istediğiniz adrese 90 dakika içerisinde güvenli şekilde teslim edilir. Acil olarak oluşan kurye ihtiyaçlarınız için Express kurye hizmetinden faydalanmak sizin için avantaj sağlayacaktır.

Vip Kurye Hizmeti

Vip kurye ile gönderileriniz ortalama olarak 20 dakika içerisinde sizden alınır toplam 60 dakika içerisinde göndermek istediğiniz adrese güvenli bir şekilde teslimatı yapılır. City Express Kurye olarak farklı ihtiyaçlara yönelik olarak geliştirilmiş hizmet seçeneklerinden Vip kurye hizmeti de hızlı ve güvenli gönderileriniz için düşünülmüş bir hizmet olarak sizlere sunulmuş bulunmakta.

Gece Kurye Hizmeti

City Kurye Nöbetçi kuryeleri 24 saat boyunca sizlere hizmet vermek için hazır beklemekte ve iletişim kurmanız halinde evinize kadar gelerek gönderilerinizi teslim almaktadırlar.Gece motorlu kurye hizmeti için aşağıdaki telefon numaralarından ulaşabilirsiniz
0506 148 1822
0506 148 1823

Yaz saatinin uygulandığı dönemde 19:00, kış saatinin uygulandığı dönemde ise 18:30 itibariyle tüm kurye firmaları gün sonu işlemlerini kapatmakta ve daha fazla gönderi almamaktadırlar. Bu durumda City Expres Kuryenin bu hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Arabalı Kurye Hizmeti

Arabalı Kurye ile gönderileriniz ortalama olarak 1 saat içerisinde sizden alınır ve göndermek istediğiniz adrese 240 dakika içerisinde güvenli bit şekilde teslim edilir. Bu hizmetimiz gün içerisinde motorlu kuryelerin taşıyamayacağı büyüklükte gönderiler için idealdir. Sizde bu hizmetimizden yararlanmak isterseniz 444 64 92 telefon numarasından ulaşabilir ya da online olarak Kurye Çağır ekranından online kayıt gönderebilirsiniz.