DHN Kurye DHN Moto Kurye Adres ve İletişim Bilgileri

DHN Kurye Adresi: Konak Mah. Göl Sk. No:14 Nilüfer / BURSA

DHN KuryeTelefon: (+90) 224 452 2 

Faks: (+90) 224 452 4 

E-Mail: info@dhnkurye.com

DHN Kurye Site: http://www.dhnkurye.com/

DHN Kurye Sayfasına Gitmek İçin Tıklayın..!

DHN Kurye Hakkında

DHN KURYE 2013 yılında kurye, taşımacılık ve dağıtım sektöründe BURSA ve çevresinde faaliyetine başlamıştır. Dağıtğm sektöründe tecrübeli ekipleri ve etkin teknolojik alt yapı yatırımları ile kaliteli hizmeti üretmeyi hedefleyen Kurye sektöründe önde gelen firmalardandır.

Gönderilerinizin hazırlanmasından teslimata kadar olan tüm hizmet ve danışmanlık ihtiyaçlarını karşılamak için Barkod Sistemi ve Online Gönderi Takip sistemi ile kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet vermektedir.

DHM Kurye Fiyat Hesaplama

dhn kurye fiyat

 

DHN Kurye Hizmetleri

DHN MOTORLU KURYE HİZMETİ

DHN Moto kurye Bursa’da bir yerden başka bir yere kısa sürede ulaştırılması gereken evrak veya paketlerinizin taşınması işini yapar. Motorlu Kuryeler günün her saatinde Bursa’nın her yerinde özel takip sistemimiz vasıtasıyla yüzlerce kuruluşun ve kişinin isteği doğrultusunda taşımacılık hizmeti vermektedir.

NORMAL KURYE HİZMETİ

Normal Kurye Hizmeti, bölgelere göre 120-180 dk arasında istenilen adresten alınarak istenilen adrese teslim edilen gönderi şeklidir.

EXPRESS KURYE HİZMETİ

Acil moto kurye gönderileri expres olarak nitelendirilmektedir.Express Kurye Hizmeti, bölgelere göre 60-90 dk arasında istenilen adresten alınarak istenilen adrese teslim edilen gönderi şeklidir.

VİP MOTOKURYE HİZMETİ

VİP Kurye Hizmeti, bölgelere göre 30-60 dk arasında istenilen adresten alınarak istenilen adrese teslim edilen gönderi şeklidir.

GECE KURYE HİZMETİ

Saat 19:00’dan sonraki kurye gönderileriniz için Tem Kurye nin sunmuş olduğu kurye hizmetidir.Bu hizmeti almak için saat 18:00’a kadar müşteri hizmetlerimizi arayarak kayıt verebilirsiniz.

DİĞER HİZMETLER 

DAĞITIM HİZMETİ
KARGO HİZMETİ
FATURA KARGO HİZMETİ
AVM HİZMETİ
KURYE KİRALAMA
ÖZEL GÜNLER İÇİN KURYE