Elit Moto Kurye İletişim ve Bilgileri

Elit Moto Kurye Adres Bilgileri: Zincirlikuyu Cad Piyale Mektebi Sok No:30/A 34440
Beyoğlu/ İstanbul

Elit Moto Kurye Telefon: +90 (212) 235 00 87
+90 (536) 550 25 80
+90 (506) 149 39 76
+90 (531) 933 55 03

Elit Moto Kurye Mail: İnfo@elitkurye.com.tr

Elit Moto Kurye Kurye Sayfasına Gitmek İçin Tıklayın..!

Elit Moto Kurye Hakkında

Elit Kurye Hizmetlerimiz Küçük paket taşımacılığı, evrak ve döküman taşımacılığı Expres dağıtım kampanya, duyuru,açılış ve her türlü tanıtım broşürleri. Davetiye dağıtım açılış, sergi ve konser davetiyeleri. Tebrik kartları dağıtımı bayram yılbaşı ve özel günler için hazırlanan kartlar. Toplu sayıda veya az sayıda düzenli periyotları olan faturalar. Kurye hizmetini sizlere en iyi şekilde sunmak için moto kurye son sürat çalışmaktadır.

Elit Motorlu Kurye olarak kalite politikamız dinamik bir ekiple kurye ve dağıtım sektöründe müşterilerimizin beklentilerinden daha da fazlasını vermeye çalışan, kaliteli ve efektif çözümler üreten, başarı odaklı bir firmayız.

Elit Motorlu Kurye Fiyat Hesaplama

Aşağıdaki resim üzerine tıklayarak Kurye Fiyat Hesaplama tablosundan gönderi yerini seçerek fiyat hesaplaması yapabilirsiniz.

elit moto kurye fiyat hesaplama

Elit Moto Kurye Hizmeti

Moto kurye İstanbul trafiğinde acil ulaştırmanız gereken evraklarınız yada benzeri gönderilerinizi alıcısına ulaştırmaktadır.

Uçak Kargo Hizmeti

Uçak Kargo Hizmeti şehir dışına acil kargo gönderilerinizin hızlı teslimi için Uçak Kargo hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Dosya ve paketler için teslimat sürelerinin 5 saat olduğu, hava taşımacılığına müsait illerimizde, Uçak Kargo Hizmetimizle bu süreyi sizin için 3 saate indiriyoruz.

Toplu Dağıtım Hizmeti

Deyatlı bilgi almak için lütfen +90 (212) 235 00 87 nolu çağrı merkezimizden irtibata geçiniz ve konuyla ilgili detaylı bilgi talep ediniz.