Kuryeman Ankara Kurye

Kuryeman Ankara Kurye firması adres ve iletişim bilgileri

KURYEMAN Ankara kurye firması olarak Ankara ve çevresinde kaliteli ve hızlı kurye hizmeti sunan kurye firmasıdır. Acele kurye, motorlu kurye, adresli toplu dağıtım, kapıda ödemeli kurye, el ilanı brosür dağıtım hizmeti gibi bir çok seçenekli dağıtım hizmeti veren Kuryeman nitelikli ve uzman kadrosuyla , taşıma grubu şirketleri ile sinerji sağlayarak ve müşterilere entegre çözümler sunarak ilk tercih edilen firmalardan biri olmak ve karlı büyüyerek kurye ve toplu dağıtım sektörünün lider kurulusu olmak için çalışmalarını hızla sürdürmektedir..

Toplu dağıtım kapsamındaki gönderilerin, zarflama, ambalajlama, harmanlama, set oluşturma, insert yerleştirme, etiketleme, özel ambalaj malzemeleri temini, kişiye ya da şirketlere özel paketleme işlemleri dağıtım öncesi hizmetler olarak Kuryeman tarafından yapılabilmektedir.

Kuryeman Kurye Sayfasına Gitmek İçin Tıklayın.!

Kuryeman Adres, Kuryeman Telefon

Adres: Seyranbağları Mah. Kirazlı Sok. No:3/16 İncesu Kızılay – Ankara – TÜRKİYE

Kuryeman Telefon: 0-312 419 60 60  GSM: 0(555) 766 69 42

Mail:  info@kuryeman.com

Faks: 0-312 417 38 1

Kuryeman Ankara Kurye Hizmetleri

Acele Kurye, Motorlu Kurye, Adresli Toplu Dağıtım, Kapıda Ödemeli Kurye, El İlanı Dağıtım

Standart Kurye

Gönderinin adresinizden alınarak aynı gün içinde (mesai saatleri içerisinde) alıcısına teslim edilmesi hizmetidir. Standart Kurye gönderiminde kurye, aynı yöne giden farklı gönderileri sırayla teslim eder.

Express Kurye

Aciliyeti yüksek gönderilerin öncelikli olarak alınarak zaman geçirmeden hızla alıcısına teslim edilmesi hizmetidir. (Bu tür gönderilerde standart fiyat listesinin iki katı uygulanmaktadır.

Araç Kurye

Hacim ve içerik olarak motosikletli kuryelerin taşıyamayacağı gönderilerin, aynı gün içerisinde araçla alınarak, teslim edilmesi hizmetidir. (Araç kurye hizmetimizin ücreti için çağrı merkezimiz ile temasa geçiniz.

Toplu Dağıtım 

Toplu dağıtım hizmeti ile davetiye, bilet, broşür, katalog, duyuru, süreli yayın, dergi, bülten, kredi kartı, banka kartları, fatura, hesap özeti, küçük paket, promosyon gibi çok çeşitli gönderileriniz güvenli, sistemli , hızlı ve ekonomik şekilde alıcısına gönderebilirsiniz.