kuryenet

Kuryenet Hakkında Bilgiler, Kuryenet Telefon, Kuryenet takip

Kuryenet tüm Türkiye’ye yayılmış, 400 noktada yaklaşık 3000 personel ve 1400 araç ile dağıtım hizmetleri veren saygın bir posta işletmesidir. Dağıtım sektöründe değişik hizmetler geliştiren şirket, birçok konuda sektördeki yaygın uygulamaların öncüsü olmuştur.

2012 ve 2013 yılında akıllı otomasyon teknolojilerini sistemine entegre eden şirket, dağıtım öncesi hizmetlerde tam otomasyona ulaşmış ve bu konuda da öncü firma olmuştur. Otomasyon sayesinde şirket, 1 milyon adet/günlük çıkış kapasitesine ulaşmıştır.

Kuryenet ilk kurulduğu günden itibaren, gönderileri barkodlatmak sureti ile gönderi takibi geliştiren ilk Türk firması olmuştur.Randevulu teslimat, kimlik karşılığı teslimat gibi sistemlerin dağıtım piyasasında yaygınlaşmasında da Kuryenet başrolü oynamıştır.

Ekim 2014’de Türkiye’nin 001 No’lu ilk özel Posta İşletme belgesini alan Kuryenet, artık geleceğe daha büyük bir güvenle bakıyor.Kuryenet ulaştığı yüksek kalite oranları ile, müşterilerinin portföylerini hızla geliştirebilmektedir.

KURYENET SAYFASINA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN..!

Kuryenet İletişim Bilgileri

Kuryenet Telefon444 93 93

Kuryenet Adres: GURSEL MAH. NURTAC CAD. İCABET SOKAK NO:1
KAĞITHANE / İSTANBUL

Kuryenet Mail: info@kuryenet.com.tr

 

Sayfaya Gelen Aramalar: kuryenet takip, kurye net, kuryenet şubeleri kuryenet telefon kuryenet izmir kuryenet ankara kuryenet gönderi takip kuryenet takip no ile sorgulama kuryenet antalya net kurye kuryenet adana kuryenet bursa kuryenet konya kuryenet ankara iletişim kuryenet telefon numarası kuryenet telefonları kuryenet telefon numaraları www.kuryenet.com.tr takip kuryenet şikayet