KuryeTurk Motorlu Kurye 

KuryeTurk Motorlu kurye ve lojistik alanında hızlı, güvenli ve üstün nitelikli hizmetler sunmaktadır. Standart motorlu kurye, Acil Kurye, Express Kurye ve araçlı kurye olarak hizmet eden Kuryeturk aynı zamanda geniş hizmet yelpazesi içerisinde, adresli dağıtım, adressiz dağıtım, sözleşmeli dağıtım, tahsilatlı dağıtım gibi seçenekler ile müşterilerine kaliteli hizmet vermeye devam ediyor.

Acil kurye hizmeti sunan Kurye Türk Motor kurye ekipleri ile gönderilerinizin yakın bölgelerde 15 dakika ila 30 dakika, uzak bölgelerde 45 dakika ila 75 dakika arasında teslimatın yapıldığı hizmet seçeneğini sunmakta. satandart motorlu kurye hizmetinde ise; gönderinin adresinizden alınarak aynı gün içinde (mesai saatleri içerisinde) alıcısına teslim edilmesi hizmetidir.

Kuryeturk Motorlu Kurye Adres İletişim

kuryeturk motorlu kurye telefon

 KuryeTurk Toplu Dağıtım ve Motorlu Kurye Hizmetleri Ltd. Şti.

Adres: Mecidiyeköy Mah. Mecidiye Deresi Sk. No: 3/A Şişli/İstanbul

Kuryeturk moto kurye telefon: 0212 212 1771

E-Posta: istanbul@kuryeturk.com.tr

KuryeTurk Sayfasına Gitmek İçin Tıklayın.!

KuryeTurk Motokurye Hizmetleri

Motorlu kurye Adresli Dağıtım
Teslimat sırasında alıcının adı, soyadı ve imzası kanıt alınarak yapılan dağıtım şeklidir.

Adressiz Dağıtım
Dağıtımların müşteri tarafından belirlenen coğrafi bir alanda yapılmasını istediği teslim şeklidir.

Sözleşmeli Dağıtım
Müşterimizin, müşterisine gönderdiği sözleşme “son alıcıya” imzalatılır. Müşterimiz tarafından talep edilen ek evraklar var ise sözleşme ile birlikte alınır. İmzalatılan ve talep edilen tüm evraklar gönderen Müşteriye iletilir.

Motorlu Kurye Tahsilatlı Kargo
Ürünlerin teslimi sırasında kapıda ödeme avantajı sağlayan Tahsilâtlı Kargo ile sattığınız ürünlerin müşteriye teslimi, ürün bedelinin alıcı müşteriden tahsilâtı ve banka hesabınıza transferi tamamen kuryeTurk güvencesinde. Üstelik bu hizmetle müşteriniz, teslim anında ister nakit, isterse kredi kartı tek çekim veya taksit imkânı ile ödeme yapabilir.