kuryexpress kurye bul 

Kuryexpress Kurye Hizmetleri, Kuryexpress Motorlu Kurye

KURYEXPRESS, İstanbul içinde 1000′ i aşkın firmayla çalışan, hizmetin kalitesini, güvenilirliği ve zamanında dağıtılmasının birinci önceliği olarak kabul eden Kuryexpress kurye, motorlu kurye, arabalı kurye, toplu dağıtım, kiralık kurye, tur kurye gibi alanlara kaliteli hizmet vermektedir.

Kuryexpress Kurye hizmeti verirken çalışanlarımıza ve müşterilerimize davranışlarımızla karşılıklı saygı, itibar ve dürüstlük temel ilkelerimizdir. Düşüncesini benimsemektedir. Motorlu kurye hizmetinde zamanında hızlı iletim ile Türkiye’nin önde gelen kurye firmalarından olmayı başarmış güvenilir kurye firmasıdır.

Kuryexpress İletişim Bilgileri

 

Kuryexpress Sayfasına Gitmek İçin Tıklayın

Kuryexpress Adres :
İstiklal Mah. Anafartalar Cad. No:44
34771 ÜMRANİYE / İSTANBUL
Ümraniye Vergi Dairesi V.No : 598 066 6421
Kuryexpress Telefon Numaraları :
444 4 955
444 4 YKK
Kuryexpress Fax Numarası :
+90 216 630 31 32
7/24 Ulaşabileceğiniz Numaralar :
+90 544 489 88 12
+90 544 489 88 13

Kuryexpress Elektronik Posta Adresleri
Kurumsal : kayit@yasarkarakellegrup.com
Finans & Muhasebe : muhasebe@yasarkarakellegrup.com
Operasyon : gokhank@yasarkarakellegrup.com
Pazarlama : pazarlama@yasarkarakellegrup.com
Destek : finans@yasarkarakellegrup.com

Kuryexpress Fiyat Hesaplama

Kuryexpress gönderilerinizin fiyatını aşağıdaki hesaplama aracı ile hesaplayabilirsiniz. Gönderilecek ve alınacak ilçeleri seçerek fiyatları listeleyebilirsiniz.

kuryexpress fiyat hesaplama

Kuryexpress Kurye Hizmetleri

Motorlu Kurye Hizmetleri

İstanbul içi tüm gönderilerinizde gönderilerinizin acileyetine göre Normal ve Ekspress olarak ikiye ayrılan Motorlu Kurye hizmeti vermektedir. Normal-standart kurye hizmeti; gönderiler adresten teslim alıp gideceği adrese 180 dakika sürede teslim edilir. Express Kurye hizmeti; gönderiler yakın mesafelerde 45 dakika, en uzak mesafelere 90 dakika içinde yerine ulaştırılıyor.

Arabalı Kurye Hizmetleri

Araçlı Kurye veye Arabalı Kurye Hizmeti, motorlu kuryelerin taşıyamadığı hacimli, ağır, kırılabilir, kıymetli ve taşınmasının riskli olabilen gönderilerin sizeözel kurye hizmeti sunacak kurye elemanı ve araç ile gönderilerinizin en hızlı şekilde yerine ulaştırılması sağlanmaktadır. Araçlı kurye hizmeti motorlu kurye hizmetinden farklı fiyatlar ile gönderiliyor ve bu oran motorlu kuryenin 5 katına çıkabiliyor.

Toplu Dağıtım Hizmetleri

Toplu Dağıtımlarınız ücretsiz olarak adresinizden teslim alınıp, dağıtım kayıtları yapıldıktan sonra kuryelerin dağıtımı yapılacak adreslere ulaştırması şeklindedir. İadeleriniz ve dağıtım bilgileri (işten ayrılmış, adreste bulunamadı, taşınmış vs.) dağıtım yaptıran kurum veya kişiye rapor şeklinde sunulmaktadır.
Toplu dağıtım hizmeti altında ; Banka kredi kartları, Hesap ekstreleri, Broşür katalog, Promosyon dağıtımları, Toplantı veya kutlama davetiyeleri, Dergi veya sürekli yayınların dağıtımı gibi hizmetler sunulmaktadır.

Kiralık Kurye Hizmetleri

Kurye Kiralama Hizmetinde, size özel kurye kiralayabilirsiniz. Bu kurye sadece sizin gönderileriniz mesai saatlerinde size çalışır. Gönderileriniz gün içerisinde çok fazla ise bu çözüm size göre olabilir.

Sayfaya gelen aramalar; acil kurye, moto kurye, motorlu kurye, motor kurye, expres kurye, express kurye, istanbul kurye, kurye telefon, anadolu yakası kurye, kuryetel, kurye istanbul, expres moto kurye, kurye dağıtım, hızlı kargo, arabalı kurye, express kargo, kurye express