MSM Kurye, MSM Motorlu Kurye Bilgileri

MSM Motorlu Kurye İletişim Bilgileri

MSM Kurye Adres 1: Bağlarbaşı Mah. Şehit Mücahit Sokak 69/A MALTEPE/İSTANBUL

Adres 2 : Yeni Sahra Mah. Barbaros Caddesi No:10 Kadıköy /İSTANBUL

MSM Kurye Telefon: 0216 352 58 62(pbx)
0216 371 81 03
0532 400 11 97
Gsm: (0532) 400 11 97

MSM Kurye Mail: info@msmkurye.com

MSM Kurye Sayfasına Gitmek İçin Tıklayın..!

MSM Motorlu Kurye Hakkında

MSM Motorlu kurye 2003 yılında kurulmuş ve taşımacılık sektöründe moto kurye,kargo,toplu dağıtım hizmeti veren tecrübeli Kurye Firmasıdır. İstanbul Kurye Firmaları arasında önemli bir yere sahip olmanın yanında, Ankara,İzmir,Bursa ve Antalya şubelerini de ekleyerek dağıtım ağını genişletmeye devam ediyor.

Alanında uzman,güvenilir,güler yüzlü,müşteri odaklı ve tecrübeli kurye personeliyle Türkiye’nin tamamına yayılmış bir ağ üzerinden, hızlı ve güvenilir bir şekilde kargo ve paketlerinizi gönderebilirsiniz.

MSM Kurye Şirketimiz P1 taşıma belgesi sahibidir. Mağdur olmamak için yetki belgesi olmayan firmalarla çalışmayınız..

MSM Motokurye Fiyat Hesaplama

MSM motokurye fiyat hesaplaması için gönderi yeri ve varacağı yeri seçerek fiyat hesaplaması yapabilirsiniz.

MSM Kurye Fiyat Hesaplama 

MSM Kurye Hizmetleri

Motorlu Kurye Hizmetleri

İstanbul il sınırları dahilinde ekspres olarak 1 saat, normal olarak 3 saat içerisinde yapılan teslimat şeklidir. Bu hizmetimizin ücreti gönderi yapılan bölgeye ve gönderinin ağırlığına göre değişmektedir.Bu hizmetimiz için 352 58 62 PBX nolu telefonumuzu arayıp kayıt yaptırmanız yeterli olacaktır.

Kargo Hizmeti

Firmamızın Türkiye de uluslararası ve yurt içi hizmet veren seçkin kargo firmalarıyla yapmış olduğu brokerlik anlaşmalarıyla Türkiye’nin her yerine 24-48 saat arasında evrak ve paket gönderimi yapmaktadır.Teslimat ücretleri,paketlerinizin hacmine ve gideceği yere göre değişmektedir. Kargonuzu, yakın (200 km’ye kadar) ve kısa (201-600 km arası) mesafelere 24 saat içinde; orta (601-1000 km arası) ve uzun (1000 km’den yukarı) mesafelere ise 48 saat içinde teslim ediyoruz.Evraklarınız adresinizden teslim alınır,eğer isterseniz teslimat sonrası teslim edildi bilgileri tarafınıza sunulur.

Toplu Dağıtım

MSM ANADOLU DAĞITIMIN mobil ekipleri gönderiniz olduğuna dair kaydı aldıktan bir saat sonra gönderilerinizi adresinizden ücretsiz olarak alır. Merkezimize ulaşan gönderiler,bilgisayar ortamında kayıt ve bölgesel ayrımlardan sonra dağıtıma hazır hale gelir.