Tem Kurye,Tem Motorlu Kurye Telefon, iletişim ve Kurye Fiyat Hesaplama

Tem Kurye 1997 yılında Şişli İstanbul’da faaliyete geçmiş, Motorlu Kurye ve Arabalı Kurye hizmetlerini deneyimli kadrolar, yeterli teknik altyapı ve zamanında teslim hizmeti ile öne çıkan kurye firmalarından dır. Aylık ortalama 1.050 şirkete 20.000 taşıma hizmeti gerçekleştirmektedir.

Tem Kurye müşterilerine internet üzerinden sipariş verme, anlık rapor alma gibi sağlanan temel kolaylıkların yanında harita destekli kurye takibi, cep telefonu yazılımı ile iş emirlerinin kuryelere iletilmesi, teslimat bilgilerinin kuryeler tarafından anında girilmesi ve müşterilere otomatik olarak mail gönderilmesi, sisteme yüklenen veriler ve algoritma ile işlerin en uygun kuryeye atanmasının sağlanması gibi birçok konuda yenilikçi ve hizmet kalitesini artıran hizmetleri sunmaktadır.

Tem Kurye Sayfasına Gitmek İçin Tıklayın

Tem Motorlu  Kurye İletişim Bilgileri

Tem Kurye Çağrı Merkezi:

444 50 44

Tem Kurye Telefon :

(0212) 275 11 11
(0212) 275 11 05
(0212) 275 11 06
(0212) 275 11 07
(0212) 266 04 29

Tem Kurye Adres:
MERKEZ:Topselvi Mah.Topselvi Cad. No:9/A Kartal / İstanbul
ŞUBE: Cemal Sururi Sok. No:12/A Mecidiyeköy Şişli / İstanbul
MUHABERAT OFİSİ:Sun Plaza Dereboyu Cad.Bilim Sok No:5 Maslak / İstanbul
MUHABERAT OFİSİ:Polaris Plaza Ahi Evran Cad. No:21 Maslak / İstanbul
MUHABERAT OFİSİ:Maslakno/1 Plaza Eski Büyükdere Cad. No:1 Maslak / İstanbul
MUHABERAT OFİSİ:Casper Plaza Balkan Cad. No:47 Ümraniye / İstanbul
info@temkurye.com


Tem Kurye Fiyat Hesaplama

Tem Kurye fiyat hesaplama için gönderinin alınaçağı ve ulaştırılacağı yeri listeden seçip kurye ücreti hesaplaması yapabilirsiniz. Kurye fiyat hesaplama için aşağıdaki gerekli yerlere tıklayınız.

tem kurye fiyat hesaplama

 


Tem Kurye Hizmetleri

Normal Kurye

Normal Kurye Hizmeti , İstanbulda bir yerden başka bir yere kısa sürede ulaştırılması gereken evrak veya paketlerinizin taşınması işini bölgelere göre 120-180 dk arasında istenilen adresten alınarak istenilen adrese teslim edilen gönderi şeklidir.

Express Kurye

Acil moto kurye gönderileri express olarak nitelendirilmektedir. Express Kurye Hizmeti , İstanbulda bir yerden başka bir yere kısa sürede ulaştırılması gereken evrak veya paketlerinizin taşınması işini bölgelere göre 60-90 dk arasında istenilen adresten alınarak istenilen adrese teslim edilen gönderi şeklidir.

VIP Kurye

VİP Kurye Hizmeti , İstanbulda bir yerden başka bir yere kısa sürede ulaştırılması gereken evrak veya paketlerinizin taşınması işini bölgelere göre 30-60 dk arasında istenilen adresten alınarak istenilen adrese teslim edilen gönderi şeklidir.

Gece Kurye

Gece kurye hizmeti , saat 18.00’dan sonraki moto kurye gönderileriniz için Tem Kurye nin sunmuş olduğu moto kurye hizmetidir. Bu hizmeti almak için saat 18.00’e kadar müşteri hizmetlerimizi arayarak ileri bir saate gece kurye siparişi verebilirsiniz.

Araçlı Kurye

Motorlu kuryelerin taşıyamayacağı ebat ve hacimdeki gönderiler araçlar ile motosikletli kurye hizmeti sürelerinde taşınmaktadır. Tem Kurye Araçlı Kurye Hizmeti ile müşterilerinin aynı gün içerisinde koli veya büyük hacimdeki her türlü gönderilerini 4 saat içerisinde araç ile teslim etmektedir.

 

Sayfaya gelen aramalar; Tem Kurye Çağrı Merkezi Tem Kurye Telefon Tem Kurye Adres Tem Kurye Hizmetleri VIP Kurye Gece Kurye Araçlı Kurye acil kurye,tem kurye online, kuryetel, kurye firmaları, hızlı kurye, kurye dağıtım